O holkách Bratz INFO

1. ledna 2013 v 17:40 | Mei |  Postavy

Cloe

Je nejhlavnější postava (ve skupině). Má modré oči, blond vlasy a bílou pokožku. její přezdívka Andílek
se vystihuje tím že má prasátko co létá a ona je i sama takový ňuní protože má i blond vlasy. Má 15 let, narodila se ve znamení vah 11.10.1994. Je třetí nejstarší ve skupině.Nejvíc si rozumí s Yasmin ta je její nejlepší kámoška. Má přítele Camerona. Má ráda nebo nosí ráda sukně. Je velmi nervózní osoba ale také příjemná a milá. Hraje na kytaru. Chce se stát dobrou herečkou. Má dobré herecké schopnosti.
Ona a Yasmin si jsou velmi blízké. Řeší spolu mnoho problémů. Cloe nemá až takovou bohatou rodinu ale je i tak spokojená. Má ráda velkou společnost.


Yasmin

Má 15 let a narodila se ve znamení Lva. Narodila se 24.7.1994. Je velmi plachá osoba. Nejvíce si rozumí s Cloe. Její nejlepší kamarádka je Cloe. Je její největší oporou. Potom: Sasha a Jade a potom Roxxi. Má světle hnědé vlasy, modré oči (někdy i hnědé a zelené). Má světle hnědou pokožku. Nehty mívá na růžovo nebo červeně v každé části namalované. Má ráda stylové a Cool oblečení. Ale má ráda i zvířata (hadi, myši, kočky a psi).
Umí dobře bojové umění. Chce se stát nejlepší zpěvačkou. Yasmin z dívek umí nejlépe zpívat a má nejkrásnější hlas. Její přezdívka je Pretty Princezz (Krásná Princezna) má ji proto, že má malou žabku s korunkou (zelené barvy). Ale tu přezdívku má i proto, že je velmi krásná. V části se stala královnou školy (dívek) vlastně nejkrásnější dívkou školy. Má přítele Eitna (Ítna) který si ji získal po čase, ale i ona se do něj zamilovala. Hraje na dvou hudebních nástrojích: Keybort a Kytaru.
Yasmin si dobře rozumí is Byronem. Protože zachránil jejího psa (Ozioho). Má ráda sport.
Ale nenávidí rychlé běhání protože se jí to moc nedaří, neumí rychle běhat. Ale když se zúčastní v závodech běhu, tak se neovládne a musí mít první místo. A tak od té doby rychle běhá.
Yasmin nemá ráda motorky.Má z nich panický strach. Její oblíbená barva je zelená, Růžová a Fialová. Je druhá nejstarší ve skupině. Je upřímná a někdy i nezastavitelná. Má dobré
srdce a nikdy by nikomu neublížila. Je dcera podnikatelky a slavného podnikatele. Její rodiče jsou velmi bohatí.


Jade

Je velmi složitá povaha. Její přezdívka je Cool-Cat protože má černou kočku a je také sama Cool.Též má ráda zvířata, nejvíce kočky. Má oranžové oči (někdy i hnědé). Má bílou pokožku.
Má černé vlasy.Má ráda stylové oblečení. Narodila se ve znamení střelce 21.12.
1994. Nebaví ji škola. Nemá přítele(kluka).Má 15 let. Nejvíce si rozumí se Sashou. Sasha je její nejlepší kamoškou.Chce se stát dobrou módní návrhářkou. Je nejlepší v šití. Ale i ona jmá dobré srdce. A je i šlechetná ale někdy i nervózní. Hraje na bubny.


Sasha

Má 16 let. Narodila se ve znamení Blížence 22.5.1993. Její rodina je také bohatá. Přezdívka Bunny-boo dostala proto, že má zvířátko zajíčka a má ráda hiphop. Je nejstarší ve skupině.
Nejvíce si rozumí s Jade a je její nejlepší kámoška. Neradi se učí.Má tmavohnědé vlasy, zelené oči a je velmi tmavé (africké) pokožky. Chce se stát profesionální tanečnicí.Má ráda tanec.
Je také plachá a složitá povaha. Má ráda i své kamarády.Má přítele Cruise. Je dcerou podnikatele. Má zkušenosti s bojovým uměním. Ale i ona má velmi dobré srdce a je zároveň i moc hodná. Hraje na kytaru. Také má ráda super stylové oblečení.

Roxxie

Má modré oči, kaštanové vlasy a světlou pokožku (pleť). Roxxi má znamínko krásy pod dolním rtem vpravo. Má hnědé kaštanové vlasy a stylové oblečení. Rozumí si se Sashou. Má fialové oči. Ráda nosí barety. Roxxie má dvojče Phoebe.

Phoebe

Stejně jako její sestra má i ona znamnko krásy nad horním rtem vlevo. Nosí stylové oblečení, á hlavně ráda Francouzký styl. Má dlouhé hnědé kaštanové vlasy stejně jako její dvojče, ale vlnité. Taky má fialové oči a světlou pleť.

 


Komentáře

1 Kulplek Kulplek | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 4:32 | Reagovat

Pokrasnenie armpit brings discomfort, hurts when clicking. to Carry visit in the hospital cannot be. Seal under the muscle cavity may turn out to be cancer disease. But most often it is result frequent use antiperspirants, non-compliance rules personal hygiene, strong sweating. Inflammation causes narrow clothing, contaminated razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/what-does-a-small-hard-lump-under-armpit-mean>small hard lump under armpit</a>  
Compaction under the arm, redness, lump becoming warm? This is the ulcer that will should, after that drink antibiotics. first stage treat lotions, anti-inflammatory drugs. When the ailment switched to second stage, the required surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama