Náš blog

31. prosince 2012 v 23:43 | Mei |  o čem je tento blog???
Původní adminka byla Evča. Založila si ho o Bratz ale zaujal ji můj o MH a tak si z blogu udělala blog o MH a Bratz a psala o obou. Pak ale přestala být aktivní. Po dlouhé době oznámila že se musí hodně učit a nestíhá tento blog vést. S tím blog svěřila do mých rukou, já jej ale nezměním, pouze přidám pár nových rubrik a trošku změním menu, ale nic co ona vytvořila nesmažu! Tady je pro ni krátký vzkaz:

neboj se, já s tím blogem nic co jsi tam udělala ty dělat nebudu, jen tam něco přidám a rozdělím to na kategorie, ale nic nebude smazáno, to ti slibuju a heslo nezměním, nechám tě jako spoluadmin, že ten blog bude náš společnej, kdyby ses náhodou vrátila :-(

Nadále tedy tento blog budu vést já, ale taky moc aktivní nebudu, protože mám ještě jeden blog o mh a budu psát hlavně na něj. Pokud by to Evče nevadilo, ráda bych tento blog udělala i o Moxie girlz. Takže sem budu psát hlavně o nich. O MH ale taky ;-) Evču jsem nechala jako spoluadminku, kdyby se náhodou mohla zas vrátit. Takže tento blog je stále i její :-)
 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama